Dirbkite prestižinėje erdvėje!

Pasirinkite Jums tinkamą darbo vietą

Plačiau

Gaukite profesionalius sprendimus!

Siūlome tik geriausių NT specialistų paslaugas

Paslaugos

Atraskite naujų klientų!

Sukūrėme unikalią platformą pelningiems verslo ryšiams.

Susisiekti

Turto vertinimas

Visi miestai

Žema kaina

Turto vertinimo ataskaitas priima „Swedbank“, AB, Luminor Bank AB, AB SEB bankas, „Danske Bank“, AB Šiaulių bankas, AB „Citadele“, lizingo bendrovės bei visos šalyje veikiančios kredito unijos ir kitos kreditavimo įstaigos.

Kaina

 • Kaina prikauso nuo vertinamo turto charakteristikų, jo buvimo vietos, vertinimo darbų apimties, atlikimo termino.
 • Daugiau informacijos: +370 619 11 557

  Garantijos

  Garantuojame atlikti nešališką ir objektyvų nekilnojamojo, kilnojamo turto ar verslo vertinimą.

  Kodėl mes?

 • Konsultuojame
 • Siekiame geriausių kainų mūsų klientui
 • Siūlome platų pasirinkimą
 • Klausimai ir atsakymai

 • Kokį turtą vertinate? Vertiname nekilnojamąjį, kilnojamąjį turtą bei verslą. Rengiame vertinimo ataskaitas gyvenamosios paskirties (butų, namų, sodų paskirties pastatų), komercinio turto (patalpų, pastatų, žemės sklypų, turtinių kompleksų), inžinerinių tinklų ir statinių, žemės sklypų, miško ir kito turto – kompleksinio nekilnojamojo ir kilnojamojo turto (pastatų su inžinerine įranga). Taip pat vertiname įmonių akcijas, verslo ar jo dalis akcininkams nesutariant dėl verslo vertės, nematerialų turtą (prekinių ženklų, patentų vertinimas ir pan.).
 • Kam dažniausiai reikalinga turto vertinimo ataskata? Dažniausiai pasitaikantys turto vertinimo atvejai: įkeitimui, kai turtas perduodamas kaip nepiniginis (turtinis) įnašas, mainomas, dovanojamas, paveldimas, išnuomojamas, įmonėms yra taikoma bankroto procedūra, turtas yra apmokestinamas, turtas yra įrašomas į finansinės apskaitos dokumentus, teisminio ginčo atveju, taip pat retrospektyvinis, vertinimas antstoliams, bankroto adminstarotriams ir t.t.
 • Ar vertinate kilnojamąjį turtą? Kilnojamojo turto vertinimas apima įvairias trumpalaikio ir ilgalaikio turto vertinimo sritis: transporto priemonių vertinimas (automobilių, autobusų, žemės ūkio mašinų ir kitos technikos vertinimas), įrengimų vertinimas (staklių, gamybos linijų, įrankių ir kt.), katilinių, elektros linijų vertinimas, kito įvairaus turto vertinimas (kompiuterinė įranga , baldai, produkcija ir kt.).