Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB

Tapkite UNOHUB NT brokeriu

6 mūsų vertės, kuriomis išsiskiriame iš kitų nekilnojamojo turto kompanijų

1

Prisijunkite prie rinkos lyderio

Per trumpą laiką UNOHUB spėjo įsitvirtinti NT rinkoje ir tapo vienu didžiausių šalies žaidėjų. Šiandien vienijame daugiau nei 70 įmonių ir 100 NT rinkos specialistų, o mūsų bendruomenė vis auga. 

2

Jauskitės laisvai

Pas mus nėra hierarchijos: propaguojame lygiavertį, pagarba ir supratimu grįstą santykį tarp vadovų ir brokerių. UNOHUB vadovai – lyderiai, kurie siekia ne kontroliuoti, o padėti ir įkvėpti.

3

Vykdykite bendrus projektus su patikimais partneriais

UNOHUB po vienu stogu buria stipriausius NT rinkoje dirbančius specialistus: turto vertintojus, matininkus, architektus, advokatus ir daugybę kitų. Tai ypač palengvins jūsų darbą, nes galėsite lengviau vystyti bendrus projektus bei būsite tikri, kad dirbate su kokybiškai ir atsakingai dirbančiais specialistais.

4

Didinkite savo vardo žinomumą

Mūsų brokeriai – pripažinti rinkos ekspertai, jų nuomonės dažnai teiraujasi žiniasklaida. Tapę UNOHUB bendruomenės nariais galėsite greičiau įtvirtinti savo, kaip specialisto, nuomonę viešojoje erdvėje.

5

Užsidirbkite

UNOHUB brokeriai gauna 100% komisinių, o vidutinis komisinis atlyginimas yra net 30% didesnis nei rinkos vidurkis. Taip pat turėsite galimybę papildomai užsidirbti rekomenduodami UNOHUB paslaugų teikėjus.

6

Efektyvinkite darbą

Tapę UNOHUB nariais įgysite galimybę naudotis darbo vietomis moderniuose biuruose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose su visa darbui reikalinga įranga. Taip pat galėsite naudotis mūsų klientų valdymo sistema, kuri padės patogiai valdyti užklausas ir darbo procesus.