Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB

Tapkite UNOHUB paslaugų teikėju

Visi turime daryti tai, ką mokame geriausiai. Prisijungę prie UNOHUB galėsite susikoncentruoti į savo darbą, o visu kitu pasirūpinsime mes.

Reklama

UNOHUB pasirūpins jūsų reklama ir paslaugų viešinimu.

Tapkite teikėju

Žinomumas

Tapę NT bendruomenės profesionalų tinklo nariais kelsite savo prekės ženklo žinomumą ir patikimumą bei užmegsite vertingas pažintis.

Tapkite teikėju

Bendruomenė

Praplėsite jus galinčių rekomenduoti specialistų sąrašą bei galėsite papildomai užsidirbti rekomenduodami kitus.

Tapkite teikėju

Profesionalus įrankis

Jums bus suteiktos puikios darbo sąlygos: galimybė naudotis mūsų klientų valdymo sistema bei, esant poreikiui, darbo vieta moderniame biure.

Tapkite teikėju

Nauji nariai

Siekiame, kad prie UNOHUB prisijungtų šia idėja tikintys specialistai, norintys prisidėti prie tvarios bendruomenės kūrimo, tad pakviesime jus pokalbiui, kurio metu pasikalbėsime apie jūsų ir mūsų lūkesčius.

Tapkite teikėju

Reprezantavimas

Pasirūpinsime jūsų paslaugų viešinimu: sukursime jūsų individualų puslapį mūsų platformoje, parinksime efektyviausius reklamos kanalus bei investuosime į jūsų verslo reklamą.

Tapkite teikėju

Rekomendacijos

Prisijungę prie UNOHUB, tapsite išskirtinės NT srities profesionalų bendruomenės dalimi. Galėsite greitai gauti rekomendacijų iš kitų grupės narių bei papildomai užsidirbti rekomenduodami savo kolegas.

Tapkite teikėju

Narystė galioja visuose UNOHUB biuruose

Tapę bet kurio UNOHUB NT paslaugų centro nariu, Jūs galėsite naudotis kitais UNOHUB NT paslaugų centro biurais NEMOKAMAI.

Tapkite teikėju
Visu pirma idėja. Gyvename laikais, kai brangiausias mūsų turtas laikas. Retas aktyvus žmogus gali sau leisti švaistyti laiką tikrindamas paslaugų tiekėjo patikimumą ir dėl to dažnai nukenčia. "UNOHUB" idėja surasti patikimus tiekėjus ir apjungti juos vienoje grupėje yra unikali Lietuvoje. Tai padeda ne tik paslaugų pirkėjams, bet ir tiekėjams bendradarbiauti tarpusavyje bei kokybiškiau vykdyti savo paslaugas. Labai tikimės, kad UNOHUB idėja pasiteisins ir įgaus pagreiti Lietuvoje, kartu su jais norime augti ir mes. Taip pat norisi palinkėti išsaugoti kokybę, šiuo metu UNOHUB labai greitai plečiasi, o greitai plėstis išlaikant kokybę ganėtinai sunku. UNOHUB idėja yra teisinga, norisi, kad tokia ir būtų.
Prie UNOHUB prisijungiau, nes tikiu bendradarbiavimo jėga, kurios teigiamas efektas yra sinergija - 2+2=5. Be to, startup‘ams tokia aplinka yra puikus būdas efektyvinti pačių veiklą, t.y. neužsikrauti pernelyg daug kaštų, nes nereikia nuomotis didelių ofisų, prisamdyti krūvos darbuotojų, o didžiąja dalį to galima gauti sharing‘o principu. Galiausiai, ši aplinka sukuria sąlygas ir daugiau uždirbti, nes rekomendavus kažką iš partnerių, dalis nuo pardavimo tenka ir tau pačiam.
UNOHUB pasirinkau dėl naujoviško požiūrio į verslą, klientą ir jų tarpusavio kontaktą. Dėl nematyto ir įdomaus paslaugų pristatymo būdo, ir ateities vizijos. Pamatęs ką ir kaip siūlo UNOHUB, supratau, kad noriu keistis ir tobulėti. Kad tai man bus įdomu, o kartu pasieksiu daugiau, nei būdamas vienas.
Geras įmonės vardas ir tikros rekomendacijos yra vieninteliai ateityje įtakojantys nekilnojamojo turto paslaugų pasirinkimo kriterijai. UNOHUB atrenka tik tuos NT specialistus kurie verti pasitikėjimo … ir ateities :)
Dirbdami NT apdailos ir statybų srityje, per daugelį savo įmonės gyvavimo metų įsitikinome, kaip klientai vertina savo laiką ir energiją, pasitikėdami musų profesionaliai teikiamomis paslaugomis. Žvelgdami į ateitį, matydami, kaip vis dar auga gyvenimo tempas ir greitis, bei planuodami savo įmonės ilgalaikę strategiją, nusprendėme tapti UNOHUB komandos dalimi. Matydami visu partnerių ir UNOHUB komandos narių atsakingumą, geranoriškumą bei puikų bendradarbiavimą, galime drąsiai teigti, jog klientas, susidūręs su UNOHUB paslaugų centru, pajus kokybiškos, profesionalios ir greitos paslaugos skonį ir norės sugrįžti vėl.
Iš anksčiau su daugeliu paslaugų tiekėjų esame pažįstami ir žinome, kad tai yra tikri savo srities profesionalai. Kai buvome pakviesti prisijungti prie šios komandos - neturėjome jokių dvejonių. Praėjus laikui matome, kad su kiekviena diena nauda tik didėja. Ir maža to, nors užsiimame transporto paslaugomis, dėka puikios UNOHUB komandos, padėjome mūsų klientams išspręsti ir kitus, su transportavimu nesusijusius klausimus. Nuoširdžiai rekomenduojame kreiptis, nes žinome ir pasitikime visais UNOHUB nariais.

Geriausi UNOHUB teikėjai

Tapkite teikėju