Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB

Artimiausiuose planuose turite tikslą parduoti, nusipirkti, nuomoti ar išsinuomoti nekilnojamąjį turtą? Jūsų tikslas – sėkmingai įsigytas ar parduotas butas, namas sklypas, o gal komercinės patalpos? Visi žinome, kad būsto pirkimas, pardavimas, nuomojimas visada susijęs su rizika.

Jeigu nenorite švaistyti savo laiko, prieš sudarydami finansiškai palankų nekilnojamojo turto sandorį, galite į pagalbą pasikvieti nekilnojamojo turto brokerį.

NT brokeris – patikimas specialistas sprendžiant būsto klausimus

Jei norite, kad Jūsų derybų, susijusių su nekilnojamuoju turtu, baigtis būtų sėkminga ir sandoris įvyktų pelningai, patariame – lai šį procesą atlieka NT brokeris. Jis – tarpininkas tarp patalpų savininko/ pardavėjo ir pareiškėjo, norinčio išsinuomoti ar pirkti būstą.

Nekilnojamojo turto brokeris ne tik padeda sėkmingai vykdyti sandorius, bet jam taip pat būdingas diskretiškumas, lojalumas. Jis savo klientui pateikia aiškią ir išsamią informaciją apie sandorio galimybes. Dėl to problemų, sprendžiant turto klausimus, Jums gerokai sumažės.

Ar aš pats galiu būti nepriklausomas ir savarankiškas NT brokeris?

Savarankiškai priimti sprendimus dėl įsigyjamo, parduodamo, nuomojamo būsto Jūs tikrai galite. Tačiau savęs pavadinti nekilnojamojo turto brokeriu negalite. Ir ne tik todėl, kad neturite specialaus išsilavinimo, o dėl to, kad vykdant su būstu susijusius sandorius svarbiausia – profesionalumas ir patirtis.

Kai nebandote vaidinti nekilnojamojo turto brokerio, o jį pasamdote, turi daugiau naudos, nes tikras brokeris:

Labai svarbus momentas, patvirtinantis, jog nekilnojamojo turto brokeris – puikus pasirinkimas, tas, kad klientas jo atstovaujamas iki pat notarinio pirkimo – pardavimo sandorio patvirtinimo.

Netgi po sandorio patvirtinimo, jeigu reikia, NT brokeris gali suorganizuoti remonto, perkraustymo ar buto išvalymo darbus.

UNOHUB NT paslaugų centro klientai atsiliepimuose patvirtina, kad mes:

NT brokeriai, Vilniuje įkūrę savo atstovybę, atlieka sandorius, susijusius su įvairiausios paskirties nekilnojamuoju turtu. Jų profesionalumas įvertinamas ir visoje Lietuvoje, nes paslaugos užsakomos ir į kituose miestuose.

Jeigu nekilnojamo turto agentas samdomas būsto pardavimui, tai galite būti ramūs, kad netgi sumokėjus komisinius klientui liks daugiau pinigų negu, kad pardavinėjant patiems.

Mūsų nekilnojamojo turto brokeriai gali parduoti turtą 5 – 7% brangiau negu galite Jūs patys.Taigi Jums liks daugiau pinigų ir visą darbą padarys NT brokeris, o ne Jūs patys savarankiškai.

Patyręs brokeris turi sukaupęs daug žinių, tiek apie patį nekilnojamąjį turtą, tiek ir apie tai, kaip jį reikia pardavinėti, kaip reklamuoti, kaip tinkamai bendrauti su pirkėjais, vesti derybas, žino visus teisinius niuansus.

Kokios yra nt brokerio darbo apmokėjimo galimybės?

Paprastai sudarant sutartį apmokėjimo punktas rašomas atskirai, nurodant komisinio dydžio sumą. Grynųjų pinigų suma gali būti fiksuota, tai reiškia kliento grynojo pelno (įskaitant visus mokesčius ir įmokas) procentinę dalį arba visos sandorio vertės procentinę dalį.

Jei brokeris atlieka papildomus darbus , jis turi teisę į papildomą piniginę kompensaciją.

UNOHUB NT paslaugų centro nekilnojamojo turto brokeriai puikiai išmano savo darbą

Mūsų brokerių patirtis yra labai didelė, yra brokerių, kurie dirba šioje srityje nuo 2005 – 2007 metų. Pas mus dirba išskirtinai tik patyrę brokeriai, kurie yra sukaupę labai įvairios patirties, atlikę daug sandorių, mokame dirbti su įvairaus lygio turtu, nuo pačių pigiausių butų ar patalpų iki labai didelės vertės turto.

Mūsų patyrusiam nekilnojamojo turto brokeriui klientas gali drąsiai patikėti buto raktus, visą kitą atliksime mes ir klientui tik reikės ateiti pas notarą pasirašyti sutarties.

Jeigu norite sudaryti finansiškai palankų nekilnojamojo turto sandorį, galite į pagalbą pasikviesti mūsų nekilnojamojo turto brokerį. Jis greitai ir kokybiškai atliks Jūsų lūkesčius atitinkančias paslaugas.

Nekilnojamo turto brokeriai Vilniuje padeda sudaryti smulkius ir stambius sandorius. Tačiau, jeigu gyvenate ne sostinėje, darbus galime atlikti jūsų nurodytu adresu. Savo patogumui, paslaugą galite užsakyti internetu.

Jeigu iškyla klausimų, į juos nekilnojamojo turto brokeriai mielai atsakys, jei užeisite adresu Technopolis, Ozo g. 12A, Vilnius arba susisieksite su mumis el paštu info@unohub.lt ar telefonais +370 677 57497, +370 610 11933.