Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB

Bankas ar paskolų brokeris? Nuo ko pradėti ir ką pasirinkti?

Klientai dažnai užduoda klausimą: „Kodėl aš turėčiau kreiptis į paskolų brokerį vietoj to, kad nueičiau į banką ir gaučiau pasiūlymą tiesiogiai?“

Atsakymas yra paprastas, žinoma, kad Jūs galite pats nueiti į banką ir gauti paskolos pasiūlymą. Lygiai taip pat kaip Jūs galite pats parduoti savo nekilnojamąjį turtą, atstovauti save teisme, nusidažyti sienas ar susiremontuoti automobilį. Vienintelis neaiškumas yra, kaip kokybiškai Jūs tai padarysite?

Ar turite pakankamai žinių ir sugebėjimų suprasti visas sąlygas, jas įvertinti, analizuoti skirtingus bankų pasiūlymus, įsigilinti į visus niuansus ir priimti sau naudingiausią sprendimą.

Taip pat svarbu suprasti, kad banko vadybininkas atstovauja banką, o paskolų brokeris atstovauja Jus. Banko vadybininkas dirba bankui ir stengiasi gauti geriausias sąlygas bankui, o paskolų brokeris dirba Jums ir stengiasi dėl Jūsų.

Mes esame nepriklausomi paskolų tarpininkai ir dirbame tik pagal kliento užsakymą ir save vadiname Jūsų finansų advokatais. Bankai žino, kad mes dėl Jūsų būsto paskolos kreipiamės į kelis bankus tuo pačiu metu, todėl bankai konkuruoja vieni su kitais dėl Jūsų.  Mes tikrai žinome į kokio lygio kainą gali pretenduoti kiekvienas mūsų atstovaujamas klientas ir savo žinias panaudojame, kad pasiekti geriausią sprendimą klientui.