Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB

Atsiskaitymas už namo statybos finansavimą

Pasirašius būsimo namo pirkimo – pardavimo sutartį sumokate 15 – 20 % , o likusią sumos dalį, t.y. 80 – 85%, mokėsite tik po to, kai namas bus pastatytas ir priduotas 85 % baigtumu.

Kodėl Jūs finansuojate 80-85 % namo statybos sumos?

Mes padedame klientams turėti savo svajonių namus. Jums tereikia turėti 15% pradinį įnašą, kurio reikalauja bankas norit įsigyti namą pasinaudojus būsto kreditu. Kitu atveju, norint statytis namą savomis lėšomis ir bankui tiesiogiai finansuojant statybas Jums reikėtų turėti apie 40% nuosavų finansinių resursų nuo bendros namo ir sklypo vertės.

• Sklypo bei namo nuosavybė priklausys UAB NAMUS.
Sklypo bei namo nuosavybė priklausys mūsų įmonei.
Jau prieš pasirašant pirkimo – pardavimo sutartį su Jumis, mes įsivertiname sklypą ir būsimą namą, tad garantuojame, kad pastačius namą turto vertinimas bus atitinkamas perkamo turto vertei.

Kas bus, jei nepavyks išsipirkti turto, kai jis bus pastatytas?

Jei tuo metu negalėsite išsipirkti namo, mes jį Jums išnuomos iki 5 metų išperkamosios nuomos pagrindu.

• Mes padedame klientams turėti savo svajonių namus.
• Pasirašius būsimo namo pirkimo – pardavimo sutartį sumokate 15 – 20 % , o likusią sumos dalį, t.y. 80 – 85%, mokėsite tik po to, kai namas bus pastatytas ir priduotas 85 % baigtumu.