Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB

Sigita Brazdeikienė

LNTAA sertifikuota NT ekspertė
Kalbos: 2735, 2736, 2737.
Laikas pinigai. Visiems jo duota lygiai 24h. Aš DIRBU JUMS, kad savo laiką galėtumėte skirti brangiems žmonėms, svajonėms, darbams.

Profesionali konsultacija, įvertinimas, NT pateikimas ir pardavimas. NETIKĖKITE TUO KAS PARAŠYTA. SUSISIEKITE IR ĮSITIKINKITE PATYS.

Klientų atsiliepimai:
Raimondas Gauba
Rekomenduoju kaip ypatingai gerai aliekančią savo darbą profesionalę,
pasiekiamą bet kuriuo laiku.
Be galo mandagi, maloni, punktuali, sugebanti atsakyti i visus klausimus
2022 11 09
******
Gintaras Zareckas
Nuo pat pirmo susitikimo iki sandorio įforminimo pas notarą bendravimas su brokere Sigita buvo dalykiškas ir profesionalus, o kas svarbiausia - nuoširdus ir šiltas. Procesas vyko operatyviai ir su nuolatiniu brokerės informavimu apie pardavimo bei su tuo susijusių atliktų jos darbų ir veiksmų eiga. Sigita negailėjo naudingų patarimų, o po sandorio įforminimo ir malonių staigmenų. Ačiū jai už nuoširdžias pastangas ir puikų darbą.
2022 11 07
*****
Vilius Verbickas :
Sigita, labai operatyvi ir maloni nekilnojamojo turto brokerė, padėjo išspręsti daugybę klausimų ir rūpesčių perkant būstą. Malonu bendradarbiauti su profesionalais! Labai gera ir malonu tvarkyti reikalus kartu! Ačiū! Tikrai jaučiasi ilgametė patirtis ir profesionalumas! Rekomenduoju visiems!
Paslauga buvo atlikta:
2020 spalį
*****
Saulius Leinartas
Labai dėkingas Sigitai už kantrumą ir užsibrėžto tikslo siekimą. Ačiū
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
*****
Dalia Leinartė
Sgita Brazdeikienė yra aukštos kvalifikacijos profesionalė, visų pirma gebanti tiksliai ir objektyviai įvertinti parduodamą turtą. Sigita turi visas sėkmingai turto brokerei reikalingas savybes: yra iniciatyvi, aktyvi ir siūlanti sprendimo būdus. Ji taip pat, kas ne taip dažnai pasitaiko, yra kantri, taktiška, mandagi ir geranoriška. Ji visada nedelsiant atsilieps, jei klientui reikės jos patarimo.
Paslauga buvo atlikta:
2020 rugsėjį
*****
Donatas Petronis
Sigita padėjo parduoti būstą. Profesionaliai ir paslaugiai atliko darbą, už tai vien tik geriausi atsiliepimai. Puiki patirtis, rekomenduoju.
Paslauga buvo atlikta:
2020 kovą
*****
Gražvydas Bajarūnas
Labai džiaugiuosi, kad paprašiau Sigitos paslaugų parduodant butą. Ji sumažino mano vargus iki minimumo, surado buto nuomininkus, vėliau pirkėjus, visada kantriai ir aiškiai atsakė į mano klausimus, kurių buvo labai daug. Buto pardavimo proceso metu, Sigita pasirodė ne tik kaip profesionali NT brokerė, bet ir kaip nuostabus, šiltas žmogus. Su ja buvo labai malonu bendrauti.
Paslauga buvo atlikta:
2019 kovą
*****
  • 281 Sudaryti sandoriai
  • 9 695 400 € Sandorių vertė