Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB

Jūratė Randienė

NT brokerė
Kalbos: Lietuvių, Anglų, Rusų.
Galimybė išsipildyti žmonių svajonėms, klientų pasitikėjimas ir rekomendacijos - tai svarbiausias mano veiklos rezultatas!

Visada pasiruošusi padėti Jums ir Jūsų pažįstamiems perkant, parduodant ir nuomojant nekilnojamąjį turtą. Dėka individualaus požiūrio į kiekvieną klientą, ilgalaikės patirties pardavimų srityje statybų sektoriuje, visada padėsiu rasti Jums priimtiniausią optimalų sprendimą.

Vienas iš sudėtingiausių ir svarbiausių įvykių gyvenime yra nekilnojamo turto pirkimas ar pardavimas, todėl mano kaip konsultantės ir NT brokerės pasiūlymas:

- Nemokamai atlikti jūsų turto rinkos kainos analizę.
- Kokybiškai pateikti būsto aprašymus ir nuotraukas, išryškinant privalumus, kas padės pritraukti daugiau pirkėjų ir parduoti už didžiausią kainą;
- Suorganizuoti pirkėjų paiešką, nepaleidžiant potencialaus pirkėjo ir sutaupant Jums laiko pardavimo ar pirkimo procese.
- Sutaupyti Jums pinigų, suvaldant įtampą ir derybų sėkmę nukreipiant atstovaujamo kliento pusėn. Taip pat išspręsti avansinio susitarimo metu iškilusias problemas.
- Užtikrinti saugų sandorio registravimą ir atsiskaitymą.

Drąsiai skambinkite ir rašykite, nes būsiu Jums naudingas ir patikimas partneris, negailintis nei laiko, nei jėgų, kuris lydės Jus viso pardavimo proceso metu. Bendraujant su klientais, man svarbiausi dalykai yra sąžiningumas, profesionalumas ir draugiški santykiai su klientais.

Mano darbo sritis apima ne tik nekilnojamo turto pirkimo/pardavimo procesą, visuomet savo klientams padedu ir įsikurti naujuose namuose. Kad naujų namų prisijaukinimo procesas būtų smagus ir lengvas, konsultuoju ir padedu persikraustymo, apdailos, baigtumo įteisinimo ir kitais klausimais.

Tegul kelias į svajonių namus bus rožėmis klotas!
  • 0 Sudaryti sandoriai
  • 0 € Sandorių vertė