Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB
UNOHUB plėtra
UNOHUB plėtra

UNOHUB atidarė biurą Šiauliuose

UNOHUB NT paslaugų centras plačia savo veiklą į didžiuosius Lietuvos miestus ir nuo spalio 1 d. atidarė savo biurą Šiauliuose. Žengdamas į Šiaulius UNOHUB į miestą atnešė ne vieną naujovę. 

Esame pirmasis tokio pobūdžio NT paslaugų centras, kuris apjungia įvairius NT specialistus ir klientams siūlo kompleksinius sprendimus perkant, parduodant ar tvarkant savo nekilnojamąjį turtą. 

Brokeriams UNOHUB pirmieji pasiūlė 100% komisinių planą. Tai reiškia, kad Šiauliuose dirbantiems nekilnojamojo turto brokeriams daugiau nebereikia dalintis savo uždirbtų komisinių su NT agentūra. 

Taip pat, UNOHUB pirmieji Šiauliuose pasiūlė įmonėms teikiančioms paslaugas susijusias su nekilnojamuoju turtu, įsikurti bendradarbystės erdvėje. Tikime, kad šis sprendimas sukurs papildomų verčių, tiek klientams, tiek ir partneriams, kurie nuspręs prisijungti prie UNOHUB NT paslaugų centro.

Pasiteisinus verslo modeliui UNOHUB ir toliau numato plėtrą į kitus Lietuvos miestus.

UNOHUB yra sparčiai augantis rinkos inovatorius, jau tapęs vienu didžiųjų rinkos žaidėju ir traukiantis specialistų darbą vertinančius klientus. Pirmajame tokio pobūdžio NT paslaugų centre Lietuvoje rasite nekilnojamojo turto, draudimo ir paskolų brokeriusturto vertintojus, advokatus, architektus, interjero dizainerius, baldų gamintojus, apdailos specialistus, matininkusgeodezininkus ir daugelį kitų nekilnojamojo turto srityje dirbančių profesionalų.