Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB
Rent to buy
Rent to buy

Bankas pasakė „NE“ dėl būsto paskolos? Yra alternatyvus sprendimas.

Kodėl bankas gali nesuteikti būsto paskolos?

Kaip žinia, norint pasiskolinti būsto įsigijimui, reikia atitikti banko keliamus reikalavimus. Pajamos kita valiuta (GBP, USD, NOK), nutrūkstantis ar per trumpas darbo stažas, terminuota darbo sutartis, neideali kredito istorija ar jau turimi kiti įsipareigojimai kreditoriams – tai yra priežastys, kurios gali sutrukdyti gauti banko finansavimą būsto pirkimui.

Išperkamoji nuoma (angl. rent 2 buy arba Rent 2 own) – tai greitas ir lengvas sprendimas įsigyti savo namus.

Išperkamoji nuoma – tai galimybė įsigyti būstą, net jei neturite sukaupę pradinio įnašo arba jeigu bankas, dėl bet kokių priežasčių, jums nesuteikia paskolos. Todėl jei negalite nusipirkti būsto dabar, UNOHUB partneriai nupirks jūsų išsirinktą butą, kotedžą ar namą ir perduos jums naudojimui. Nuomos sutartis sudaroma 5-iems metams, o jau po 12 -os mėnesių, jums panorus, galėsite turtą įsigyti ar per finansuoti be jokių papildomų mokesčių ar baudų.

Kam gali būti aktuali išperkamosios nuomos paslauga?

Laisvai samdomi darbuotojai, sportininkai, atlikėjai, menininkai, mažų bei vidutinių įmonių savininkai, asmenys gaunantys pajamas pagal individualią veiklą ar autorinę sutartį, dažnai nėra palankiai vertinami tradicinių finansinių institucijų. Taip pat darbuotojai dirbantys užsienyje ar ne Lietuvoje registruotose įmonėje, pajamas gaunantys kita valiuta nei euras, dažniausiai neatitinka finansinių institucijų keliamų reikalavimų ir paskolos būsto pirkimui tikėtina negaus.

Kaip veikia išperkamoji nuoma?

Būstą galite susirasti patys, arba tai gali jums padėti padaryti RENT2OWN NT specialistas. Susiradus tinkamą, mūsų specialistai įvertins būstą, jūsų finansines galimybes ir pateiks atsakymą. Jei sprendimas bus teigiamas, nupirksime, o pasirašius išperkamosios nuomos sutartį perduosime jums naudoti. Šiuo metu paslauga teikiama tik Vilniuje ir Kaune, ateityje planuojama paslaugą pasiūlyti ir kituose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

Ar galiu rinktis tik naujos, ar ir senos statybos nekilnojamąjį turtą?

Išperkamosios nuomos paslauga tinka tiek senos, tiek naujos statybos būstui. Jei išsirinktumėte naujos statybos su daline apdaila, mūsų partneriai (apdailos įmonių sąrašas) atliktu visus įrengimo darbus, o baldų gamintojai (įmonių sąrašas) pagamintu norimus baldus. Jums netektų rūpintis nei darbų atlikimu, nei finansavimu – visas išlaidas padenksime mes ir įskaičiuosime į bendrą būsto kainą.

Kokie yra išperkamosios nuomos paslaugos privalumai?

Kitaip, nei perkant su paskola, nereikės didelio pradinio įnašo, rinktis galėsite iš visų, rinkoje parduodamų būstų. Nuomos laikotarpiu neturėsite ilgalaikių įsipareigojimų ir galėsite “pasimatuoti” norimą būstą, o galutinį įsigijimo sprendimą priimti jums patogiu metu. Išperkamoji nuoma jums kainuos mažiau nei nuomotis analogišką būstą ir taupyti vienu metu, bei nuomos mokestis ir turto išsipirkimo kaina neaugs visą sutarties laikotarpį. Nusprendus įsigyti būstą, dalis nuomos mokesčio ir užstatas bus įskaitomi kaip būsto įsigijimo nuolaida ir panaudojama kaip dalis pradinio įnašo. Visus būsto nupirkimo ir nuomos formalumus galime atlikti per 5 d.d. Kitaip nei perkant būstą iškarto, turėsite daugiau laiko deryboms su bankais dėl būsto kredito sąlygų. 

Patikėkite būsto paiešką mums

Nerandate tinkamo būsto? Neapsiribokite vien skelbimų peržiūra internete. Mūsų profesionalų komanda, sukaupusi ilgametę patirtį nekilnojamojo turto srityje, pasiruošusi lydėti Jus viso būsto paieškos proceso metu.  Prieš priimant sprendimą, pasitarkite su RENT2OWN specialistais. ​ Susitikime gyvai arba video skambučio pagalba, aptarkime Jūsų poreikius ir sudarę veiksmų planą, nedelsdami pradėsime darbus. Susisiekite dabar >>>