Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB
UNOHUB pranešimas
UNOHUB pranešimas

NT specialistai ilgametę profesinę patirtį pritaikė kurdami analogų neturinčią bendruomenę

Apie UNOHUB

Lietuvos nekilnojamojo turto paslaugų srityje pagreitį įgauna analogų neturintis UNOHUB projektas. Pirmą kartą nepriklausomos Lietuvos verslo istorijoje po vienu stogu susibūrė dešimtys nekilnojamojo turto įsigijimo ir eksploatavimo procesą aptarnaujančių specializuotų kompanijų ir savarankiškai dirbančių specialistų.   

„Nekilnojamojo turto pirkėjui ar nuomininkui, kaip parodė praktika, nepakanka standartinio paslaugų paketo, apimančio tarpininkavimą tarp pirkėjo ir pardavėjo. Būstą ar verslui skirtas patalpas reikia ne tik įsigyti ar išsinuomoti, bet ir pritaikyti jas konkretiems poreikiams: suprojektuoti, įrengti, sukurti interjerą, valyti, prižiūrėti, papuošti aplinką ir pan. Taip ir gimė sumanymas sutelkti daug platesnį paslaugų spektrą, palengvinsiantį vartotojui po vienu stogu surasti patikimus visų sričių specialistus“, – sakė Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacijos (LNTAA) valdybos narys, NT brokerių mentorius, vienas iš UNOHUB paslaugų centro įkūrėjų Mindaugas Kazlauskas.

„Projekto idėją brandinome daugiau kaip metus. Klientų poreikiai nuolat keičiasi. Pamažu atsisakoma lietuviams taip būdingos „pasidaryk pats“ strategijos – būsto pirkimo, pardavimo ir įrengimo klausimai patikimi specialistams. Startavome praėjusiųjų metų rugsėjį. Šių metų vasarį darbą pradėjo mūsų NT paslaugų portalas. Pirminis rezultatas pranoko drąsiausius lūkesčius. Šiandien UNOHUB  vienija per 70 kompanijų, siūlančių klientui daugiau kaip pusšimtį skirtingų aktualių paslaugų, nuo paskolų brokerių iki senų baldų išvežimo. Paslaugų portalo lankytojų skaičius artėja prie 50 tūkstančių. Gaunamos užklausos liudija, kad šios paslaugos aktualios ne tik potencialiems mūsų partneriams, bet ir vartotojui“,– pasakojo antrasis unikalaus projekto autorius, NT ekspertas ir vadovaujantysis partneris Andrius Kapitančukas. 

UNOHUB būstinė įsikūrusi patogioje sostinės vietoje, prie PPC „Ozas“, bet teikiamų paslaugų geografija neapsiriboja Vilniaus miestu. UNOHUB nariai turi padalinių visoje Lietuvoje. Narių tinklas plečiasi kasdien, todėl  nekilnojamojo turto naudotojui patogu ir paprasta rasti pagalbą bemaž visiems gyvenimo atvejams. Tarp UNOHUB bendruomenės siūlomų paslaugų – turto vertinimas, paskolų brokerių vykdomas atstovavimas, finansinės konsultacijos, pastatų pridavimas ir įteisinimas, NT rinkos analizė,  žemėtvarkininkų paslaugos, įvairūs matavimai ir tyrimai, statyba, apdaila ir dizainas, draudimas, reklama ir marketingas, perkraustymo, valymo paslaugos, nuomos administravimas, teritorijų tvarkymas ir kt.  

 „Mūsų tikslas – suburti patyrusius įvairaus pobūdžio paslaugų tiekėjus, sutrumpinti kelią tarp kliento ir paslaugų tiekėjo, rangovo. Daug investavome, atrinkdami patikimus partnerius, auginame klientų pasitikėjimą savo srities profesionalais. Lygiagrečiai ugdome draugišką bendruomenę, kurios kertinis akmuo yra tarpusavio bendradarbiavimas“, – kalbėjo Andrius Kapitančukas.  

UNOHUB paslaugas rasite čia: PASLAUGOS

***

UNOHUB NT paslaugų centras

Profesionalus sutelkusi kompanija, ambicingai kurianti šiuolaikinius verslo poreikius atitinkančius sprendimus. Mūsų specialistų patirtis leidžia savo klientams suteikti aukščiausią paslaugų kokybę, pasiūlyti gausų pasirinkimą ir išskirtinį patogumą. Pirmajame tokio pobūdžio NT paslaugų centre Lietuvoje atrasite nekilnojamojo turto, draudimo ir paskolų brokerių, turto vertintojų, advokatų, architektų, interjero dizainerių, baldų gamintojų, apdailos specialistų, matininkų, geodezininkų ir daugelį kitų šios srities profesionalų. Kruopščiai atrinkdami specialistus į UNOHUB paslaugų centrą, užtikriname profesionalų klientų aptarnavimą.