Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB
Pasimatuok NT brokerio darbą
Pasimatuok NT brokerio darbą

Seminaras „NUOGA tiesa apie nekilnojamojo turto brokerio Profesiją“

UNOHUB NT paslaugų centras kartu su LNTAA (Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija), bei WISE MONKS, CRM sistemos TopBroker kūrėjais, š.m. rugsėjo 9-10 dienomis organizuoja dviejų dienų mokymus.

Mokymai skirti asmenims svarstantiems apie naujas karjeros galimybes, pardavėjams ieškantiems naujų sričių kur galėtų pritaikyti savo pardavimo įgūdžius. Taip pat pradedantiesiems NT brokeriams ir kitiems NT specialistams, asmenims ar įmonėms kurie ieško naujų verslo galimybių.

Seminaro lektorė Kristina Jadevičienė, Lietuvos nekilnojamojo turto asociacijos {LNTAA) direktorė pristatys asociacijos viziją ir tikslus, papasakos apie NT brokerių sertifikavimo programą. Mindaugas Kazlauskas, LNTAA valdyvos narys papasakos kokias paslaugas teikia NT brokeris, kas naudojasi NT brokerio paslaugomis ir kodėl verta rinktis NT brokerio profesiją. Taip pat apžvelgs NT brokerių koncentraciją, rinkos potencialą ir neišnaudotas galimybes dirbant su NT pirkėjais ir pardavėjais.

Artūras Pikšrys, kompanijos WISE MONKS įkūrėjas pristatys brokerių ir vystytojų bendradarbiavimo platformą MLS, bei papasakos apie brokerių darbo įrankį TopBroker (CRM). Andrius Kapitančukas, UNOHUB vadovaujantis partneris ir NT brokeris papasakos kaip tapti NT brokeriu ir kaip išvengti 5 klaidų kurias padaro pradedantieji NT brokeriai. Taip pat pristatys kiek kainuoja NT brokerio paslaugos, kiek galima tikėtis uždirbti pirmaisiais veiklos metais ir kiek uždirba NT brokeriai „Žvaigždės“.

Pilną seminaro programą ir užsisakyti bilietus galite čia…

Po dviejų seminaro dienų, apsisprendusiems tapti NT brokeriais, dovanosime trečią seminaro dieną NEMOKAMAI.