Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB
Fiskaro nuoma
Fiskaro nuoma

Kodėl verta rinktis UNOHUB partnerių, krovinių pervežimo paslaugas.

Laikai, kai transporto priemonės paieška, norint persikelti į kitą gyvenamąją vietą ar  pervežti krovinį, tapdavo sunkiu išbandymu – praėjo. Dabar tai padaryti lengviau nei bet kada ir dažnai tokia paslauga užtrunka tik kelias valandas. 

UNOHUB NT paslaugų centras, siūlo jums tik kokybiškiausias paslaugas teikiančius ir patikrintus transporto ir specialiosios technikos nuomos paslaugų tiekėjus – Atila.lt

Specializuotos technikos panaudojimas atliekant įvairius darbus, jau nieko nestebina. Tai ne tik būtinybė darbe, bet ir kartu operatyvumo, saugos, kokybės ir efektyvumo garantija – realizuojant užsibrėžtus tikslus.

Į pagalbą skuba specializuota technika

Visi suprantame, kad rankiniu būdu neįmanoma atlikti visų krovimo ir transportavimo darbų, todėl mūsų patarimas:

rinkitės specializuotą įrangą, t.y. manipuliatorių- fiskarą, kuris lengvai susitvarkys su šiomis užduotimis.

Kas sudaro mechanizmą?

Ši transporto priemonė aprūpinta pakėlimo strėle, taip pat jos konstrukcijoje numatyta fiksavimo sistema. Faktiškai visa manipuliatoriaus įranga – tai ir yra strėlė. Ir aišku, dėl jų konstrukcijų taip išaugęs fiskaro populiarumas. Būtent šis mechanizmas nulemia manipuliatoriaus galimybes tiek dėl kėlimo galios, tiek ir dėl pasisukimo kampo.

Tankiai užstatyta Lietuvos sostinė neleidžia į objektą suvežti daug statybinės įrangos. Todėl, jei jums reikia ir sunkvežimio, ir krano vienu metu, optimaliausias sprendimas būtų naudoti automanipuliatorių, kurio dėka darbo procesas supaprastinamas. Garantuojame, kad manipuliatoriaus galimybės didelės: jis gali dirbti ribotomis sąlygomis, atvežant ir išvežant krovinius ten, kur neįmanoma pastatyti paprasto krano.

Kodėl rekomenduojame krovinių pervežimą manipuliatoriumi – fiskaru?

  • Ekonomiška

Šios transporto priemonės pagalba galima atlikti ne tik gabaritinių konstrukcijų transportavimą, bet ir krovos bei iškrovos darbus. Strėlės pagalba mašina atlieka kėlimo krano funkciją. Tai reiškia, kad jums nereikės papildomai nuomotis krautuvo ar krano, vietoj keleto krovėjų dalyvauja tik pora žmonių, vadinasi mažėja sąnaudos technikos prastovai, kurui, darbininkų užmokesčiui, o tas palankiai įtakoja paslaugos kainą.

  • Universalu

Priešingai nei įprasti kranai, fiskarai yra kompaktiški bei pasižymintys palyginti nedideliais matmenis. Šių savybių dėka jie labiau manevringi ir patogesni eksploatuoti. Manipuliatoriai – fiskarai gali būti panaudojami tiek miestų kiemuose, tiek statybų aikštelėse ar kituose objektuose.

Pirkti neapsimoka

Daugumai žmonių reikalingas manipuliatorius fiskaras, bet ne kiekvienas gali jį nupirkti. Tikriausiai suprantate, technikos pirkimas – atsakingas ir brangus procesas, kuris pilnai nepasiteisina, jei fiskarą naudosite retai arba išvis tik vieną kartą. Ir nors dabartinė automobilių rinka gali patenkinti bet kokius užsakymus, susijusius su sunkvežimiais, absoliuti dauguma žmonių, atliekant vienkartinius krovos ar pervežimo darbus ieško kitų variantų.

O ir kam pirkti sunkvežimį, jei sėkmingiausia būtų kreiptis į teikiančią tokias paslaugas įmonę, kuri nuomoja techniką su vairuotoju, o jei yra būtinybė, tai ir su krovėjais.

Kokie manipuliatoriaus nuomos privalumai?

Išsinuomavę manipuliatorių fiskarą, jūs išsilaisvinate nuo papildomų rūpesčių:

  • pirmiausia, norint įvaldyti tokią techniką, reikia įgyti papildomą kategoriją, o tai reiškia: baigti specialius mokamus kursus.
  • visų antra, eksploatavimo išlaidos didelės: detalės, kuras, serviso paslaugos ir t.t.

Taigi, tiems, kurie sukūrėte savo verslą ir planuojate sustiprinti savo pozicijas rinkoje, dirbate stabiliai ir jums reikalinga technika tik vienkartiniam panaudojimui, tuomet nuomos paslauga bus pats tinkamiausias spendimas.

Kokias garantijas gaunate?

Pirmiausia, jūs pasirenkate ne tik patikimas, bet ir saugias paslaugas. Bet kokiu atveju, ar tai būtų pervežimo, ar krovos darbai – pagrindinis dėmesys skiriamas krovinio vientisumo išsaugojimui ir žmonių, kurie netiesiogiai susiję su transportavimo, krovimo, iškrovimo paslaugomis, saugumui. Manipuliatoriai – fiskarai aprūpinti funkcionaliais tvirtinimais, kurie suteikia puikią galimybę transportuoti prekes. Tad jūs būsite tikri, kad bet kokie kroviniai, įskaitant trapius, tame tarpe stiklo gaminius, bus pristatyti saugiai ir be pažeidimų.Transportavimo metu atsižvelgiama į individualius krovinio parametrus, transporto priemonės talpą, strėlės aukštį.

Kokiais atvejais jums gali prireikti manipuliatoriaus fiskaro?

Šiandien manipuliatoriai – fiskarai vis dažniau naudojami tiek pramoniniame sektoriuje, tiek ir asmeniniams poreikiams: tai didelė pagalba, išsiskirianti patogumu bei prieinama kaina, tiek mažaaukštėje statyboje, tiek transportuojant krovinius. 

Nedvejodami rinkitės šią techniką, jei norite transportuoti įvairiausios paskirties įrangą bei krovinius: statybines medžiagas, medieną, stakles, baldus, reklaminius skydus, buitinę techniką, cisternas, pirtis, stiklą ir kt.

Tikriausiai supratote, kad užduočių sąrašas, kur dar galima pritaikyti manipuliatorių, nuolat auga. O toliau – viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.