Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB Nekilnojamojo turto paslaugų centras UNOHUB
UNOHUB pranešimas
UNOHUB pranešimas

Viena geriausių Lietuvos NT brokerių prisijungė prie UNOHUB

UNOHUB kompanijos pagrindinis tikslas yra teikti aukštos pridėtinės vertės paslaugas savo klientams. Tai įmanoma padaryti tik turint pačios aukščiausios kvalifikacijos komandą. 
Todėl labai džiaugiamės galėdami pranešti, kad prie mūsų prisijungė viena geriausių Lietuvos NT brokerių Laura Kazlauskė.
Lauros pristatinėti nekilnojamojo turto visuomenei nereikia, ji yra tikra profesionalė, sukaupusi 11 metų patirtį ir atlikusi jau virš 700 NT sandorių .

Tai, kad geriausi specialistai jungiasi prie UNOHUB tik patvirtina, kad esame puiki vieta NT profesionalams ir labai geras pasirinkimas klientams, nes dėl mūsų paslaugų kokybės galite būti ramūs 

Apie UNOHUB

Mes esame sparčiai augantis rinkos inovatorius, jau tapęs vienu didžiųjų rinkos žaidėju ir traukiantis specialistų darbą vertinančius klientus.

Pas mus rasite tik pagal UNOHUB kriterijus atrinktus ir patikrintus specialistus, dėl kurių darbo kokybės galite būti tikri. Su mumis jausitės ramūs ir užtikrinti, nes mes atliksime darbą kokybiškai ir sutaupysime Jums laiko ir pastangų.

Šiuo metu vienijame beveik 40 NT brokerių ir virš 100 įvairių NT specialistų, kurie padeda žmonėms pirkimo, pardavimo, statybos ir NT tvarkymo procesuose.